Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, öğretmen ve öğrencilerin katıldığı kutlma programında Aydınoğlu Tufanbey Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan gösteri ve diğer etkinlikler yoğun ilgi gördü..
Emeğinize sağlık. Menderes Özat
Müzeler Haftası “Kent Müzesinde” kutlandı..
Gündem kategorisinde, 26 May 2023 - 16:52 tarihinde yayınlandı
224 defa okundu
![Müzeler Haftası “Kent Müzesinde” kutlandı.. Müzeler Haftası “Kent Müzesinde” kutlandı..](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2023/05/348934379_276096288202844_3283064064918668628_n-748x366.jpg)
YORUM YAZ