Osmaniye’mizin tanınmış sevilen BOZ Ailesine mensup değerli hemşerimiz Aybike BOZ, Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan Uzman Yardımcılığı sınavını başarı ile tamamlayarak Ticaret Uzman Yardımcısı olarak meslek hayatına başladı.
Hemşerimiz Aybike BOZ’u ilimizi gururlandıran başarısından dolayı kutluyor, Ailesini tebrik ediyor, mesleki kariyerinde üstün başarılar diliyoruz..Konuyu paylaşan Osmaniyeli Bürokrat ve Akademisyenler Platformu(OBADER) ‘e de ayrıca teşekkür ediyoruz.
HASAN KILIÇ
Aybike Boz Ticaret Uzman Yardımcısı Olarak Meslek Hayatına Başladı
Gündem kategorisinde, 04 May 2023 - 13:31 tarihinde yayınlandı
490 defa okundu
![Aybike Boz Ticaret Uzman Yardımcısı Olarak Meslek Hayatına Başladı Aybike Boz Ticaret Uzman Yardımcısı Olarak Meslek Hayatına Başladı](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2023/05/ayike-boz-748x366.jpg)
YORUM YAZ