Osmaniye İl Gençlik Koordinatörlüğünün yapmış olduğu “Yaz Tatilinde Hafız Öğrencilerle Haftada Bir Gün” Projesi kapsamında hafızlar ile stajyer öğrenciler Diyanet Gençlik Merkezinde bir araya geldiler.
El sanatları bağlamında çeşitli aktivitelerin yapıldığı programda gençler tanışıp kaynaşarak çok keyifli zaman geçirdiklerini kendilerine bu imkanı sunan İl Müftülüğüne müteşekkir olduklarını dile getirdiler. Osmaniye İl Müftülüğü
Geçmiş Dönem Hafızlarıyla Stajyer Öğrenciler Bir Arada
Gündem kategorisinde, 19 Tem 2023 - 15:48 tarihinde yayınlandı
207 defa okundu
![Geçmiş Dönem Hafızlarıyla Stajyer Öğrenciler Bir Arada Geçmiş Dönem Hafızlarıyla Stajyer Öğrenciler Bir Arada](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2023/07/360146662_664605142358562_512562461198894534_n-748x366.jpg)
YORUM YAZ