![](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2023/01/komutan-1.jpg)
Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’den, Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz’a ziyaret.
Osmaniye Valilik binası önünde Vali Erdinç Yılmaz tarafından karşılanan Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, ilk olarak şeref defterini imzaladı.
Ziyarette Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Murat Bulut ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can Altundarak da yer aldı.
Osmaniye’de bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, jandarma teşkilatının ildeki faaliyetlerine ve güvenlik durumuna dair Vali Erdinç Yılmaz ile görüş alışverişinde bulundu. Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’in Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Erdinç Yılmaz, Çetin’e teşekkür etti. İsrafil AVCI