Osmaniye Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Cumhuriyet İlkokulu 4/C sınıfı öğrencisi Mehmet Şahin’e devretti. Temsili olarak Kaymakamlık makamına oturan Mehmet Şahin, bu makamda oturmanın heyecan verici olduğunu söyledi.
Bahçe kaymakamlığı
Kaymakamımız Aziz Kayabaşı, 23 Nisan Dolayısıyla Koltuğunu Devretti
Gündem kategorisinde, 24 Nis 2024 - 09:37 tarihinde yayınlandı
148 defa okundu
![Kaymakamımız Aziz Kayabaşı, 23 Nisan Dolayısıyla Koltuğunu Devretti Kaymakamımız Aziz Kayabaşı, 23 Nisan Dolayısıyla Koltuğunu Devretti](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2024/04/439907743_833902052114249_6255895871303007970_n-748x366.jpg)
YORUM YAZ