Miliyetçi Hareket Partisi Kadirli ilçe Başkanı Severtürk Demirci, 7 Ekim Cumartesi günü yapacakları İl Kongresine herkesi davet etti.
Başkan Demirci yaptığı açıklamada, Osmaniye Asri Mezarlık yanındaki Konferans Salonu’nda mevcut İl Başkanı Yusuf Çomu’nun tek liste ile katılacağı kongrenin birlik ve beraberlik içerisinde geçmesi temennisinde bulunarak, “Milliyetçi, Ülkücü Hareket içerisinde emek ve gönül vermiş her bir ülküdaşımız ile Kadirlili vatandaşlarımızı Osmaniye Asri Mezarlık yanındaki Konferans Salonu’ndaki kongremize davet ediyorum.” dedi. Menderes ÖZAT
MHP İlçe Başkanı Demirci’den İl Kongresine davet
Gündem kategorisinde, 06 Eki 2023 - 14:48 tarihinde yayınlandı
184 defa okundu
![MHP İlçe Başkanı Demirci’den İl Kongresine davet MHP İlçe Başkanı Demirci’den İl Kongresine davet](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2023/10/369251000_6578253688876772_1697557787797296466_n-748x366.jpg)
YORUM YAZ