Genel Kurulunu geçtiğimiz günlerde yapan Ecz. Hatice ÖKTENAY başkanlığındaki 48. Bölge Osmaniye Eczacı Odası başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa Şahin’i ziyaret ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Hastane Müdürü Mustafa Şahin, duygularını “
“Osmaniye Eczacılar Odası kongresi sonrası oluşturulan yeni yönetim kurulu değerli dostlarımız ve paydaş Kuruluşlarımız olan değerli Eczacılarımız, 25 Eylül Dünya Eczacılar günü münasebetiyle bizleri ziyarette bulundular. Kendilerine ziyaretleri için çok teşekkür ediyor, yeni görevlerinin hayırlı olması temennisiyle başarılar diliyorum” şeklinde dile getirdi.
HASAN KILIÇ
Osmaniye Eczacı Odası Yönetim Kurulu ve Üyelerinden, Yeni Devlet Hastanesi Müdürü Şahin’e Ziyaret
Gündem kategorisinde, 02 Eki 2023 - 13:31 tarihinde yayınlandı
214 defa okundu
![Osmaniye Eczacı Odası Yönetim Kurulu ve Üyelerinden, Yeni Devlet Hastanesi Müdürü Şahin’e Ziyaret Osmaniye Eczacı Odası Yönetim Kurulu ve Üyelerinden, Yeni Devlet Hastanesi Müdürü Şahin’e Ziyaret](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2023/10/ziyaret-748x366.jpg)
YORUM YAZ