Osmaniye İl Müftülüğünün her ay mutat olarak gerçekleştirdiği personel toplantısı Bülbül Camiinde yapıldı.
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından personele duyurulması gereken konular, ilimizdeki din hizmetlerinin daha etkili halde sunulmasıyla ilgili konular ve yapılacak çalışmalarla ile ilgili konular görüşüldü.
İl Müftüsü Ali Çakmak, İl Müftü Yardımcıları, Vaizler, Şube Müdürleri, şehir merkezi ve köy camilerinde görev yapan din görevlileri ve Kur’an Kursu Öğreticileri katıldılar.
Müftülük basın
Osmaniye’de Müftülük Personeli Bir Araya Geldi
Gündem kategorisinde, 16 May 2023 - 16:32 tarihinde yayınlandı
218 defa okundu
![Osmaniye’de Müftülük Personeli Bir Araya Geldi Osmaniye’de Müftülük Personeli Bir Araya Geldi](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2023/05/4cf3134e-2fbc-42c8-b3ae-74756b5210a4_750x422-562x366.jpg)
YORUM YAZ