Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Kadirli’nin Kızyusuflu Köyünde şiddetli yağmur ve fırtına nedeniyle zarar gören Osman Savrun’a ait konteynerde incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz’ın inceleme ziyaretinde Kadirli Kaymakamı Yakup Güney, Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Kolabaş, AFAD İl Müdür Vekili Mehmet Berşan Uçar da yer aldı.
Yağmur ve fırtınada evi zarar gören Osman Savrun’ın konteynerinin onarımının tamamlandığını ifade eden Vali Yılmaz, vatandaşımıza geçmiş olsun dileklerini ileterek, “Yeter ki canınıza zarar gelmesin, diğer hasarlar giderilir. Biz her zaman vatandaşımızın yanındayız.” dedi.
Vatandaşımız Osman Savrun, Vali Yılmaz’a destekleri için teşekkür etti.
Valilik BASIN
Vali Yılmaz, Kızyusuflu Köyünde Şiddetli Yağmur ve Fırtına Nedeniyle Zarar Gören Osman Savrun’a Ait Konteynerde İncelemelerde Bulundu
Gündem kategorisinde, 21 May 2024 - 10:53 tarihinde yayınlandı
95 defa okundu
![Vali Yılmaz, Kızyusuflu Köyünde Şiddetli Yağmur ve Fırtına Nedeniyle Zarar Gören Osman Savrun’a Ait Konteynerde İncelemelerde Bulundu Vali Yılmaz, Kızyusuflu Köyünde Şiddetli Yağmur ve Fırtına Nedeniyle Zarar Gören Osman Savrun’a Ait Konteynerde İncelemelerde Bulundu](https://yurtgazetesi.net/wp-content/uploads/2024/05/111-748x366.jpg)
YORUM YAZ